Cart

Kontakt

 

Spoločnosť :

  • Wi-FIRE s.r.o.,
  • Malobielská 433/28,
  • 900 24 Veľký Biel
  • SLOVAKIA

 

STARÁ TRŽNICA                                                     Trh – Piac – Markt 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDO Extra panenský olivový olej

8.90

Tento olivový olej je špecifický veľmi príjemnou ovocnou olivovou chuťou pretože je za studena lisovaný z prezretejších tmavších olív. Pre milovníkov olivového oleja tvorí neoddeliteľnú súčasť každej zdravej kuchyne. Veľmi príjemne dopĺňa chuť potravín jeho vzácnou ovocnou chuťou.

Vďaka osobitnej starostlivosti pri pestovaní, výbere a lisovaní tejto panenskej plodiny je kyslosť (Acidity) udržaná pod hodnotou 0,4 %.

Použitie: vhodný na prípravu šalátov a na varenie.

BIO Karobový sirup

6.90

BIO Karobový sirup

6.90

Podporuje imunitný systém. Sirup získaný z luskov karobu. Má jemnú a sladkú chuť.

Použitie: náhrada sladidla do koláčov a dezertov, do horúcich a studených nápojov. Taktiež ako tradičný liek na kašeľ a bolesť v krku. Vysoký podiel fosforu a vápnika (až 3-krát viac ako mlieko) je znakom nádejného boja s osteoporózou. Karob obsahuje kyselinu gallovú, ktorá sa získava z tanínu karobu. Kyselina gallová funguje ako analgetikum, anti-alergicky, antibakteriálne, antioxidačne, antivírusovo a antisepticky. Môže byť nápomocná pri prevencii a liečbe DMO u detí.

Zloženie: karob, voda.

Obsah: 350g.

Krajina pôvodu: Kréta, Grécko.

Extra panenský olivový olej

7.90

NOVÁ ETIKETA!!!!
Olej má zlato-zelený odtieň s vyváženou jemnou olivovou chuťou. V tomto mimoriadnom za studena lisovanom olivovom oleji je pri olivách typu „koroneiki“ zachovaná jemná ovocná chuť s výraznou pikantnou koncovkou.

Kyslosť udržiavaná pod 0,5 %.

Použitie: vhodný na prípravu šalátov, pečenie, varenie a samozrejme aj vyprážanie. Je to základ každej kvalitnej a zdravej kuchyne.

BIO Extra panenský olivový olej

7.90

BIO – extra panenský za studena lisovaný olivový olej s hnedou etiketou je lisovaný z harmonicky zmiešaných zelených a tmavých prezretých olív pri dodržaní najprísnejších technologických postupoch a receptúr. BIO olivový olej je výrazný, ovocný olivový olej s nezabudnuteľnou krémovou chuťou, ktorá vás príjemne prekvapí. Táto chuť vám zostáva na podnebí a pripomenie vám tú úžasnú chuť olivového ovocia.
Použitie: vhodný na prípravu šalátov a na varenie.

EnglishDeutschMagyarSlovenčina