Aloe Vera Gél 99,1%


15.9026.90

Zloženie: organický aloe vera gél 99,1%, citrónový silicový olej, regulátor kyslosti (glukono-delta-laktón), antioxidant (kyselina askorbová), stabilizátor (xantánová guma), sladidlo (glykozidy steviolu z listov stévie), konzervant (sorban draselný).
Použitie: 1 polievková lyžica (15ml) 3krát za deň. Pite samostatne, zamiešajte do vody alebo džúsu. Pred použitím pretrepať.
Prekročenie odporúčanej dennej dávky môže spôsobiť hnačku. Neodporúča sa užívať tehotným ženám a ľudom po transplantácii orgánu. Produkt môže obsahovať malé množstvo aloínu.
Aloe vera napomáha pri črevných a tráviacich problémoch, podporuje imunitu, potlačuje nežiaduce zápaly v tele. Účinný pri detoxikácii, kožných poraneniach a psoriáze. Vysoký obsah vitamínov B, C a E.
Objem: 500ml a 1L
Krajina pôvodu: Kréta, Grécko.

Popis

Aloe Vera Gél 99,1%

Aloe Vera Gél 99,1%Prečo piť ALOE VERA gél:
Aloe Vera sa často nazýva aj “rastlina nesmrteľnosti” a je považovaný za elixír dlhovekosti. Je známy už od staroveku a obsahuje množstvo cenných látok.
Aloe Vera gél obsahuje viac ako 75 známych zložiek. Je zdrojom vitamínov, primárne vitamíny B, C, E a beta-karotén, minerály a aminokyseliny, je bohatý na polysacharidy, steroly.
Aloe Vera gél je prírodný výživový doplnok, ktorý pomôže nášmu telu splniť naše denné výživové požiadavky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.43 kg
Rozmery -
Objem

1L – sklo, 500ml – sklo

    Ja som jednoduchý popup