O nás

Keď sa príroda, kvalita, tradícia a láska stretnú v produkte

Giorgos CEO
Giorgos
CEO

Mojím životným poslaním je pomáhať ľudom.
Tí čo ma už poznajú vedia, čo všetko sa dá, keď sa chce.
Záleží mi na tom, ako sa ludia vedľa mňa cítia.
Milujem prírodu, cestovanie a spoznávanie nových pozitívnych ľudí.
Mám rád nové technológie, ale som zástanca
zachovania a udržania si tradícii.

Ivka - director
Ivka
Director

Mam na starosti kvalitu výrobkov.
Starostlivo vyberám a testujem všetky nové výrobky.
Kontrolujem všetky produkty, aby spĺňali aj po rokoch nastavenú kvalitu a bola zachovaná tradícia pri ich pestovaní a aj samotnej výrobe.

Ivka & Giorgos

Naša cesta

Počas nášho života na stále zelenom ostrove Kréta sme mali možnosť sa naučiť, ako a prečo sa treba dôsledne a s láskou starať o prírodu, ktorá je vôkol nás všetkých.

Nie je to samozrejmosť, že táto snaha sa odzrkadľuje v produktoch, ktoré malý farmári vyrobia. Poloha ostrova jej klimatické podmienky sú dôležitým aspektom pre výnimočné pestovanie kvalitnej úrody.

Vieme, že tvrdá práca jednotlivých farmárov a láska s akou pracujú na svojich farmách je záruka tradícií a chutí. Z generácie na generácie si odovzdávajú skúsenosti, ako bojovať so škodcami bez používania pesticídov a ako prirodzenou formou dodávať pôde potrebné živiny pre udržanie a zachovanie harmónie života. Pochopili, že touto formou vedia ešte dlhé generácie zabezpečiť aj svojim potomkom harmonický život úzko spätý s prírodou.

Začali sme stále viac a viac chápať, že presne toto je cesta, ktorou chceme ísť. Zahĺbili sme sa do tajov pestovania, výroby tých najkvalitnejších produktov zo stále zeleného ostrova Kréta. Slnko, kamenistá pôda, sucho, ticho a samota je 5 základných zložiek, ktoré sú podľa krétskej tradície nevyhnutnou podmienkou pre pestovanie tých najkvalitnejších surovín. Preto majú tieto suroviny nezabudnuteľnú, charakteristiku a vzácnu chuť, arómu.

Podporujeme a spolupracujeme s malými farmármi, učíme sa s nimi ako pestovať a starať sa o prírodu. V konečnom dôsledku aj pri výrobe neustále dbáme na ekológiu a prirodzený priebeh výroby daných produktov. Snažíme sa v čo najtradičnejšom duchu vyrábať nové a nové produkty so zachovaním maximálnej kvality.

Na základe našich skúseností sme sa preto rozhodli, že sa podelíme s vami o možnosť vyskúšať, ochutnať tieto prírodné kvalitné produkty. Takto budete mať možnosť sami pochopiť, ako je dôležitá láska, harmónia a tradícia pri tvorbe produktov, ktoré používame. Veríme, že táto skúsenosť vo vás následne prebudí záujem o hľadanie ďalších prírodných a tradičných produktov.

My sa samozrejme budeme snažiť aj naďalej prinášať to najlepšie z nášho krásneho ostrova.

Najkvalitnejšie produkty z Kréty

Kréta (Grécky: Κρήτη Kríti; [kriti]) je najväčší a najľudnatejší z Gréckych ostrovov.

Je piaty najväčší ostrov v Stredozemnom mori a jeden z trinástich administratívnych regiónov Grécka.

Kréta tvorí významnú časť hospodárstva a kultúrneho dedičstva Grécka pri zachovaní svojich miestnych kultúrnych čŕt (ako je jej vlastná poézie a hudba).

Kréta bola kedysi centrom Minojskej civilizácie (cca. 2700 – 1420 pred n.l.), ktorá je v súčasnosti považovaná za najstaršiu zaznamenanú civilizáciu v Európe.

Kvalita

Prinášame vám jediný vysledovateľný a najviac oceňovaný olivový olej na svete.

Extra panenský olivový olej prvotriednej kvality pochádza výlučne z pozemkov spoločnosti, ktoré sa nachádzajú v oblasti Kolymvari, v západnej časti ostrova Kréta a je vyrobený z 100 % olív odrody “Koroneiki”.

Inovatívny olivový mlyn zaručuje najvyššiu možnú úroveň zdravých atribútov spolu s výnimočnou prírodnou, sviežou chuťou.

Estate olivové oleje sú dostupné v kategóriách: Extra panenský, Extra panenský PDO, a Extra panenský BIO Organický s označením PDO. Všetky oleje majú kyslosť vždy nižšiu ako 0,5%.

Spokojnosť

Je pre nás prvoradé mať spokojných zákazníkov. Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, že ste sa rozhodli nakupovať v našom e-shope.

Neustále sa snažiť prinášať Vám naďalej tú najvyššiu kvalitu nielen nových produktov, užitočné a hodnotné informácie, ako prvých vás informovať o našich novinkách, najnovších akciách, ako aj nových chutných receptov.

Ste pre nás dôležití.

zber olív prvá kontrola kvality olivového oleja
prezentácia produktov z olivového oleja, karobu, kozmetika
spracovanie hodnôt testu olivové oleje
kontrola úrody olív a určenie zberu na výrobu olivového oleja

    Ja som jednoduchý popup