prezentácia produktov z olivového oleja, karobu, kozmetika

Naša filozofia je a bude konzistentná. Zameriavame sa na dôkladné riadenie kvality inovácie a udržateľnosti rozvoja pre dosiahnutie vysokých organoleptických vlastnostiach našich produktov.

Dovážame vám prináša priamo z Kréty naše Extra panenské olivové oleje Terra Creta, ktoré sú najviac oceneným olivovým olejom na svete.

Sme výhradný dovozca značky Terra Creta pre slovensko.

Prečo olivový olej?

Extra panenský olivový olej je pre mnohých vzácnou tekutinou. Málo kto ale vie, že nie je len kvalitnou a neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej kuchyne, ale je aj tekutinou, ktorá dáva vášmu organizmu potrebné látky a zároveň ho aj očisťuje, nakoľko má antioxidantné účinky. Zelené zlato – harmónia života, je každodenná súčasť zdravého života obyvateľov Kréty. Preto je Kréta jedna z mála miest na svete s najnižším výskytom srdcovocievnych ochorení a tým sa predlžuje dĺžka života obyvateľov. Počas nášho života na nádhernom a stále zelenom ostrove Kréta sme mali možnosť vyskúšať kvalitu rôznych druhov extra panenských olivových olejov. Na základe našich skúseností sme sa rozhodli, že toto zelené zlato prinesieme pre Vás, pre Vaše zdravie, sem na Slovensko, aby ste aj vy mali možnosť vyskúšať ako nádherne chutí to najlepšie z Kréty.

Zmysel oleja - Rituál

Extra panenský olivový olej Terra Creta Vám dáva zmysel Vašim každodenným „rituálom“, pri varení a stolovaní. Vychutnávate si ho v kruhu vašej rodiny, priateľov a známych. Samozrejmosťou sú aj blahodarné účinky extra panenského olivového oleja na organizmus. Nemusíte sa obávať používania tohto extra panenského olivového oleja ako náhradu za tuky bežne používané v domácnosti.

Preto potrebujete spoľahlivé miesto, kde sa dá vždy nájsť kvalitný Extra panenský olivový olej aj on-line cez internet.

Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom e-shope. Na tejto stránke sa vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré vám nákup v našom e-shope prinesie.

Mlyn

Ako jeden z najmodernejších mlynov v Európe, bola väčšina nových zariadení Terra Creta navrhnutá a vybudovaná na Kréte. Väčšina našich výrobných komponentov bola vytvorená tímom Terra Creta. Vytvorenie dokonalého mlyna je umenie samo o sebe, pretože môžete spracovávať rovnaké olivy v dvoch rôznych mlynoch a v závislosti na použití procesov a zariadení skončíte s dvoma veľmi odlišnými olivovými olejmi. V Terra Creta je každý kus zariadenia, ktoré je používané na extrakciu, vyrobený z nerezovej ocele, aby nedošlo k znehodnoteniu oleja, a to buď v zložení alebo v chuti. Výroba olivového oleja je jednoduchá a zároveň prirodzená. Unikátny, technologicky vyspelý a výkonný olivový mlyn spoločnosti Terra Creta dokáže spracovať olivy na olivový olej do 45 minút od prijatia olív do mlynu. Nič nepridávame. Príroda poskytuje všetko, čo je potrebné. Vzhľadom k tomu, že olivy sú zozbierané a spracované v rovnaký deň, má olej veľmi nízku kyslosť a zachováva si svoju výraznú chuť a zároveň svoje prínosy pre zdravie. Olivový olej je jednoducho ovocná šťava, stačí vytlačiť olej z olív a ako väčšina prírodných ovocných štiav je veľmi zdravá vďaka svojej bohatej výživnej hodnote a svojmu obsahu prospešných prírodných zložiek.

fľaška olivového oleja

    Ja som jednoduchý popup