Aloe Vera Gél 99,1% + Vitamíny


16.9027.90

Zloženie: organický aloe vera gél 99,1%, regulátor kyslosti (glukono-delta-laktón), stabilizátor (xantánová guma), konzervant (sorban draselný), sladidlo (glykozidy steviolu z listov stévie),
vitamín B1(tiamín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (niacín), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín),
vitamín B12 (kobalamín), vitamín C (kyselina askorbová), pomarančový silicový olej.
Objem: 1L

Krajina pôvodu: Kréta, Grécko.

Popis

Aloe Vera Gél 99,1% + Vitamíny

Aloe Vera Gél 99,1% + VitamínyPoužitie: 1 polievková lyžica (15ml) 3krát za deň. Pite samostatne, zamiešajte do vody alebo džúsu. Pred použitím pretrepať. Prekročenie odporúčanej dennej dávky môže spôsobiť hnačku. Neodporúča sa užívať tehotným ženám a ľudom po transplantácii orgánu. Produkt môže obsahovať malé množstvo aloínu. Aloe vera napomáha pri črevných a tráviacich problémoch, podporuje imunitu, potlačuje nežiaduce zápaly v tele. Účinný pri detoxikácii, kožných poraneniach a psoriáze.

Prečo piť ALOE VERA gél:
Aloe Vera sa často nazýva aj “rastlina nesmrteľnosti” a je považovaný za elixír dlhovekosti. Je známy už od staroveku a obsahuje množstvo cenných látok.
Aloe Vera gél obsahuje viac ako 75 známych zložiek. Je zdrojom vitamínov, primárne vitamíny B, C, E a beta-karotén, minerály a aminokyseliny, je bohatý na polysacharidy, steroly.
Aloe Vera gél je prírodný výživový doplnok, ktorý pomôže nášmu telu splniť naše denné výživové požiadavky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.45 kg
Rozmery 8.5 × 27.5 cm
Objem

1L – sklo, 500ml – sklo

    Ja som jednoduchý popup