V skratke

by in Cestovanie 10. marca 2015

Počas nášho života na nádhernom a stále zelenom ostrove Kréta sme mali možnosť vyskúšať rôznorodú chuť a kvalitu rôznych druhov potravín a hlavne extra panenských olivových olejov a ďalších prírodných produktov. Postupne sme sa učili, ako sa všetko pestuje, akú filozofiu pestovania majú Kréťania a prečo sú priami odporcovia používania chémie na ich farmách.
Domáci nás neustále zaúčajú do tajomstiev nielen pestovania, starostlivosti o prírodu, ale aj ako úrodu udržať v maximálnej možnej kvalite bez používania stabilizátorov a rôznych chemických konzervantov.
Postupne vám budeme privážať nové a nové produkty z nášho nového domova KRÉTA. 🙂
Budeme sa snažiť nami nadobudnuté vedomosti odovzdávať vám a naučíme vás základ zdarného stravovania, na čo treba dávať pozor pri kúpe potravín v dnešnej uponáhľanej dobe.
Na základe našich skúseností sme sa rozhodli, začať hlavne základom všetkého a to olivovým olejom – zeleným zlatom nášho zdravia. Na Slovensko sme sa rozhodli doniesť top kvalitu to najlepšie z najlepšieho najviac oceňovaný extra panenský olivový olej a tou značkou je TERRA CRETA to najlepšie nielen na Kréty.
Extra panenský olivový olej je aj v dnešnej dobe pre mnohých vzácnou tekutinou. Málo kto ale vie, že nie je len kvalitnou a základnou, neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej kuchyne, ale je aj tekutinou, ktorá dáva vášmu organizmu potrebné látky a zároveň ho aj očisťuje, nakoľko má antioxidantné účinky.
Zelené zlato – harmónia života, je každodenná súčasť zdravého života obyvateľov Kréty. Preto je Kréta jedna z mála miest na svete s najnižším výskytom srdcovocievnych ochorení a to je preukázané dĺžkou života obyvateľov KRÉTY.
Extra panenský olivový olej vám dáva zmysel a by mal byť vašim každodenným „rituálom“, pri varení a stolovaní. Vychutnávate si ho v kruhu vašej najbližšej rodiny, priateľov a známych.
Blahodarné účinky extra panenského olivového oleja na organizmus si prejdeme podrobnejšie v samostatnom článku. Nemusíte sa obávať používania extra panenského olivového oleja, ako náhradu za tuky bežne používané v domácnosti.
Potrebujete spoľahlivé miesto, kde sa dá vždy nájsť kvalita čistota príroda a hlavne nezabudnuteľná chuť s odborným poradenstvom! Miesto kde nás môžete nájsť je Námestie SNP na sobotňajšom trhu TRH-PIAZ-MARKT 🙂

Toto všetko nájdete a určíte viac nájdete aj na nasej stránke www.bestcreta.eu

Ivka & Giorgos

Leave a Reply

    Ja som jednoduchý popup