BIO – Extra panenský olivový olej


10.00120.00

V ekologickom certifikovanom poľnohospodárstve je kvalita neoddeliteľne spojená s udržateľnosťou, uplatňovaním postupov šetrných k životnému prostrediu a zachovaním biodiverzity.
BIO – extra panenský za studena lisovaný olivový olej s hnedou etiketou je lisovaný z harmonicky zmiešaných zelených a tmavých prezretých olív pri dodržaní najprísnejších technologických postupoch a receptúr. BIO olivový olej je výrazný, ovocný olivový olej s nezabudnuteľnou krémovou chuťou, ktorá vás príjemne prekvapí. Táto chuť vám zostáva na podnebí a pripomenie vám tú úžasnú chuť olivového ovocia.
Použitie: vhodný na prípravu šalátov a na varenie.

Popis

BIO – Extra panenský olivový olej
Najviac oceňovaný extra panenský za studena lisovaný olivový olej na svete.
Tento vzácny BIO organický olivový olej je balený v recyklovateľných materiáloch. Prísne ekologické procesy sú dodržiavané nielen pri spracovaní tohto výnimočného olivového oleja, ale aj počas celej doby pestovania. BIO je jednoducho BIO.
BIO - Extra panenský olivový olej
BIO - Extra panenský olivový olej

Všetky výrobné stupne sú certifikované podľa európskej normy EU BIO od olivového hája a výrobcu až po mlyn na olivy a štandardizáciu. Pre olivovníky používame iba živiny z prírodných zdrojov a venujeme osobitnú starostlivosť minimalizácii spotreby vody na zavlažovanie. Organický extra panenský olivový olej Terra Creta sa vyrába udržateľnými a ekologickými postupmi, ktoré zaisťujú zdravie olivových hájov a kvalitu produkcie.

BIO - Extra panenský olivový olej
BIO - Extra panenský olivový olej

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Objem

250ml – sklo, 500ml – sklo, 750ml – sklo, 250ml – spray, 5L – plech

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

    Ja som jednoduchý popup