Karobové sucháre Biscuit – sladké 300g


6.00

Sucháre sú ideálne raňajky na cestu “on-the-go-breakfast”. Môžete si ich namáčať do kávy alebo čaju. Sú ideálnym doplnkom správnej výživy kedykoľvek počas dňa. Bohatú, jedinečnú chuť dodáva týmto suchárom kombinácia karobového prášku, hrozienok a mandlí.

Zloženie: celozrnná jačmenná múka, karobová múka, pšeničná múka, slnečnicový olej, karobový med, cukor, hroznový sirup, sezam, hrozienka, mandle, arašidy, sóda, prášok do pečiva.

Obsah: 300g.
Krajina pôvodu: Kréta, Grécko.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 604 Kategória: Značka:

Popis

Karobové sucháre Biscuit – sladké 300g

Karob (u nás známy aj ako Svätojánsky chlebík, alebo Rohovník obyčajný)je bohatý na bielkoviny, minerály a vitamíny. V strukoch karobu je vo veľkom množstve zastúpený horčík, vápnik (3x viac ako mlieko), železo, fosfor, nikel, vitamíny A, B, B2, B3 a D. Zároveň je prírodným zdrojom aminokyselín a vlákniny.
Karob, ako zdravá náhrada kakaa neobsahuje žiadne stimulačné látky (v kakau sa vyskytuje kofeín a teobromín) a nespôsobuje alergiu. Karob neobsahuje skoro žiaden tuk, preto má nižšiu kalorickú hodnotu ako kakao. Karob vykazuje výrazne nasládlú chuť oproti kakau, ktoré v surovom stavu chutná horko a je nutné ho osladzovať. Jeho vôňa je veľmi špecifická, niekedy býva prirovnávaná k vôni po datliach.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.305 kg
Rozmery 12 × 20 cm
Obsah

350g, 500g

    Ja som jednoduchý popup